A&M / Jacuzzi ogrodowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Bez impregnacji
Bezbarwny +300 zł
Antracyt +300 zł

Jacuzzi ogrodowe Balia THERMO

7 000 7 300  Najniższa cena z 30 dni przed promocją 7 000 
Bez impregnacji
Bezbarwny +300 zł
Antracyt +300 zł

Jacuzzi ogrodowe

13 999 14 299  Najniższa cena z 30 dni przed promocją 13 999 

Czy wiesz, że wystarczy zaledwie kilkanaście minut w jacuzzi, aby wprawić się w dobre samopoczucie? Ogrodowe SPA jest w Twoim zasięgu! Dowiedz się, dlaczego drewniane jacuzzi sprawdzi się lepiej niż dmuchane i poznaj pozostałe korzyści płynące z posiadania przydomowego jacuzzi.

Ogrodowe jacuzzi – podaruj sobie chwile relaksu!

Jacuzzi ogrodowe (zewnętrzne jacuzzi) to rozwiązanie wybierane nie tylko przez właścicieli ośrodków wypoczynkowych, ale również klientów indywidualnych. Powodem są liczne korzyści oferowane przez kąpiel w wodzie z bąbelkami. Jednocześnie jacuzzi domowe zajmują mniej miejsca niż baseny drewniane, są też tańsze w utrzymaniu – podgrzanie wody zarówno latem, jak i zimą kosztuje mniej, niż w przypadku basenu.

Ustawiając w pobliżu domu drewniane całoroczne jacuzzi ogrodowe (a nie sezonowe jacuzzi dmuchane), możesz odprężyć się o każdej porze dnia i bez względu na porę roku. Jednocześnie jacuzzi może być centralnym punktem spotkań z bliskimi lub znajomymi, bo wanny wyposażone są w co najmniej kilka miejsc siedzących.

Jacuzzi – podobnie jak sauny ogrodowe – to nie tylko idealny sposób na relaks, ale również droga do zadbania o swoje zdrowie. Wiadomo, że kąpiel z hydromasażem poprawia krążenie i wprawia w dobry nastrój. Nawet w chłodne dni szybko zwiększysz temperaturę wody, aby zregenerować mięśnie po treningu i odpocząć. Słowem – ciepła woda zapewnia odprężenie zarówno ciała, jak i umysłu.

Jacuzzi ogrodowe – harmonijny duet elegancji i natury

Na rynku dostępne są dwa rodzaje jacuzzi. Pierwszy typ to jacuzzi pompowane (dmuchane), czyli wanna ogrodowa do samodzielnego rozłożenia. Takie jacuzzi jest wyposażone w uchwyty i w razie konieczności można je łatwo przenieść w inne miejsce. Drugi rodzaj to jacuzzi ogrodowe przeznaczone do użytku całorocznego – wodą basen napełnia się tylko raz, a następnie krąży ona w zbiorniku przez cały czas. Zakup takiego jacuzzi zewnętrznego oznacza wyższy koszt początkowy, ale z drugiej strony z tego typu wanny i hydromasażu można korzystać przez wiele lat.

Chcesz czerpać satysfakcję z relaksujących kąpieli przez cały rok? Eleganckie, drewniane jacuzzi znajdziesz w naszej ofercie. Wanny te zapewniają nie tylko odprężający masaż, ale również doskonale prezentują się w ogrodzie.

Aby zagwarantować sobie relaks bez względu na warunki pogodowe, rozważnie wybierz miejsce, w którym zostanie ustawiona wanna SPA. Ponieważ drewniane jacuzzi to stały element, o jaki wzbogaci się ogród, to idealne miejsce:

  • znajduje się poza zasięgiem osób postronnych – dzięki temu z jacuzzi ogrodowego będziesz korzystać bez skrępowania;
  • umożliwia wtopienie się bryły jacuzzi w otoczenie – może to zapewnić zieleń znajdującą się w ogrodzie, chociaż jacuzzi domowe może też stanąć na tarasie;
  • pozwala na zadaszenie jacuzzi – możesz zaplanować, że zbiornik ustawisz nie pod gołym niebem, ale zabudujesz go np. altaną.

Jacuzzi zewnętrzne – postaw na najwyższą jakość

Uważasz, że domowe jacuzzi sprawdzi się w Twoim ogrodzie? Sprawdź nasze propozycje i zamów jacuzzi do ogrodu bezpośrednio od producenta. Każdy nasz produkt został wyposażony nie tylko w dysze i filtry, ale również oświetlenie LED oraz pokrywę termiczną. Wanna jacuzzi – podobnie jak balie drewniane – jest przystosowana do montażu na otwartej przestrzeni, gdyż jej stelaż został zabezpieczony przed korozją.

Chcesz stworzyć przydomową, prywatną strefę SPA? Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.