Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Drewniana altanka ogrodowa– wolne chwile w otoczeniu natury

Łączy użyteczność i estetyczny wygląd – drewniana altanka ogrodowa to element, w który warto wyposażyć działkę lub przestrzeń komercyjną, by komfortowo spędzać czas na łonie natury. Obszerny dach osłoni przed ewentualnymi opadami. Jako producent drewnianych konstrukcji do ogrodów tworzymy atrakcyjne komponenty, które wpływają na wystrój terenu. Ażurowe ścianki stwarzają rozmaite możliwości aranżacyjne. Ozdobione pnącymi roślinami zapewnią półcień i pomogą stworzyć nastrojowy klimat. Dodatkowym atutem jest dach chroniący przed deszczem i słońcem. Jaka ozdoba ogrodowa będzie jednocześnie ładna i funkcjonalna? Oczywiście drewniana altanka ogrodowa ciesząca się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Zastosowanie wytrzymałego i trwałego drewna świerkowego i sosnowego pozwala tworzyć naprawdę finezyjne konstrukcje, które będą stanowić nastrojowe uzupełnienie każdego domowego ogrodu. Ponadto, altana może być postawiona w parku, w otoczeniu hotelu, pensjonatu, agroturystyki oraz wszędzie tam, gdzie chętnie spotykają się ludzie, by spędzić miło czas pośród zieleni. Jako producent altan ogrodowych oferujemy korzystne ceny. Większość budowanych altan jest na planie kwadratu lub wieloboku, stąd ich różne wymiary jak np.: Tradycyjnie każdą altankę można wzbogacić o drewnianą podłogę, ławki a także wybrać kolor (czerwony, zielony, brązowy, czarny) gontu bitumicznego, który przyozdobi dach. Stylowa, drewniana altana ogrodowa to wyrób, który spodoba się każdemu, ponieważ jest pięknym uzupełnieniem każdego ogrodu czy przestrzeni komercyjnej.

Drewniane altanki ogrodowe z montażem

Oferujemy drewniane altany o rozmaitym kształcie i różnych wymiarach, zaprojektowane na planie wieloboku. Mogą zostać wyposażone w dodatkowe udogodnienia jak podłoga i wygodne ławki. Dzięki temu, że jesteśmy producentem wyposażenia ogrodowego, możemy zagwarantować korzystne ceny. Produkty wykonywane przez naszych stolarzy montowane są z suszonego drewna sosnowego i świerkowego, które podlega specjalistycznej obróbce technologicznej. Odpowiednio przygotowany materiał nie ulega odkształceniom, jest odporny na działanie wilgoci i niszczących warunków atmosferycznych.

Zalety drewnianych altan ogrodowych

Urządzenie przestrzeni publicznej lub prywatnej przy użyciu drewnianych elementów podnosi jej atrakcyjność. Altany są dobrym schronieniem dla uczestników dowolnego spotkania czy przystankiem podczas spaceru. Prawidłowo pielęgnowane będą osłaniały przed słońcem i deszczem przez wiele lat. Pawilony należy impregnować, by zachowały trwałość na długi czas. Można też nadać im dowolny kolor, malując ścianki, co wpłynie na zmianę stylu. Dobranie odpowiedniego wyposażenia, mebli ogrodowych, poduch, moskitier, ustawienie grilla gazowego stwarza możliwości dostosowania przestrzeni do swoich preferencji. Dzięki drewnianym altanom można zaaranżować przytulny kącik bez wielkich nakładów finansowych.

Producent altan ogrodowych

Jesteśmy znanym w Polsce, Czechach i Słowacji wytwórcą architektury przydomowej. Widoczne na tej stronie altany drewniane, których jesteśmy producentem, są dostępne w rozsądnych cenach. W krótkim czasie po dokonaniu zamówienia i doprecyzowaniu szczegółów projektu dostarczamy gotowe elementy wraz z instrukcją, jak złożyć pawilon. Samodzielny montaż altanki jest możliwy do wykonania za pomocą podstawowych narzędzi, co znacznie obniża koszt produktu. Dodatkowe doposażenie dachu w gont bitumiczny pozwoli zwiększyć jego wytrzymałość. Ten rodzaj pokrycia jest polecany przez producenta, ponieważ odznacza się dużą odpornością na czynniki zewnętrzne. Klasyczna drewniana altanka ogrodowa będzie idealnym uzupełnieniem:
  • domków letniskowych,
  • sauny,
  • bani i innych drewnianych elementów zewnętrznych.
Komponenty wykonane z naturalnego materiału sprawiają, że oferowane domki dobrze komponują się ze szkłem, kamieniem czy betonem.

Jak zamówić drewnianą altankę ogrodową?

Jeśli chcesz kupić drewnianą altankę ogrodową, to zapraszamy do nas, czyli do sklepu producenta tzw. małej architektury. Oferujemy Ci wyroby wykonane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i na zamówienie. Dzięki temu możesz mieć 100% pewność, że otrzymasz kompletny zestaw elementów do złożenia pawilonu. Zauważ, że jako sprzedawca gwarantujemy Ci:
  • konkurencyjne ceny,
  • terminową dostawę,
  • fachowe wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia i po jego zakończeniu.
W opinii dotychczasowych Klientów jesteśmy solidnym producentem altan drewnianych. Współpracujemy z Kontrahentami z sektora B2B i B2C. Zatem jeśli zainteresowały Cię nasze wyroby z drewna, to zapraszamy do kontaktu!