A&M / Altany drewniane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Altana ogrodowa to doskonała przestrzeń do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Stanowi idealne miejsce rodzinnych spotkań i wspólnego relaksu z przyjaciółmi. Stabilne konstrukcje, charakteryzujące nasze altany otwarte i modele ze ścianami to idealny wybór zarówno przy hotelach i pensjonatach, jak i domowych ogrodach. Altany to idealne uzupełnienie wypoczynku przy grillu, dzięki któremu już nigdy nie będzie Ci straszny wiatr, ani deszcz. Marzy Ci się przydomowa altanka? Poznaj wszystkie atuty, jakie ma do zaoferowania!

Altanki drewniane – wolne chwile w otoczeniu natury

Łączą użyteczność i estetyczny wygląd – drewniane altany ogrodowe to elementy, w które warto wyposażyć działkę lub przestrzeń komercyjną, by komfortowo spędzać czas na łonie natury w letnie wieczory. Obszerny i solidny dach kryty to doskonałe schronienie przed ewentualnymi opadami i wiatrem. Jako producent drewnianych konstrukcji do ogrodów tworzymy atrakcyjne komponenty, cechujące się wyjątkowymi walorami estetycznymi, wpływającymi na wystrój terenu.

Altany wyglądają doskonale zarówno postawione solo, jak i w formie dodatku do takich elementów jak balie drewniane i jacuzzi. Ażurowe ścianki i zwiewne tkaniny stwarzają rozmaite możliwości aranżacyjne, a pnące rośliny zapewnią półcień i pomogą nadać całości romantycznego charakteru. Drewniana altana ogrodowa cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Zastosowanie wytrzymałego i trwałego drewna świerkowego oraz sosnowego pozwala tworzyć naprawdę stylowe konstrukcje, dające ciekawy efekt wizualny.

Altany w różnych rozmiarach będą stanowić nastrojowe uzupełnienie każdej przydomowej przestrzeni. Ponadto altana ogrodowa może stanowić praktyczną i stylową część wypoczynkową w parku, w otoczeniu hotelu, pensjonatu, agroturystyki jako element wzbogacający domki drewniane oraz wszędzie tam, gdzie chętnie spotykają się ludzie, by spędzić miło letni wieczór pośród zieleni.

Jako producent altan ogrodowych oferujemy korzystne ceny. Konstrukcja większości budowanych modeli projektowana jest na planie kwadratu lub wieloboku, stąd ich różne wymiary. Tradycyjnie w zestawie uzupełniającym każdą altankę może znaleźć się drewniana podłoga, ławki, a także możliwość personalizacji koloru (czerwony, zielony, brązowy, czarny) gontu bitumicznego, który przyozdobi dach. Stylowa, drewniana altana ogrodowa może też zostać wzbogacona o takie elementy jak:

  • stół,
  • leżaki,
  • fotele,
  • grill,

które umilą wspólny relaks w gronie rodziny i przyjaciół. Altana to idealna konstrukcja do ogrodu, która poprawi jakość Twojego wypoczynku, pozwalając Ci odpocząć w cieniu po intensywnym i wymagającym dniu.

Trwałe i estetyczne altanki ogrodowe drewniane

Oferujemy drewniane altany ogrodowe przydomowe o rozmaitym kształcie i wymiarach, zaprojektowane na planie wieloboku, które będą idealny uzupełnieniem innych elementów, jak m.in. jacuzzi ogrodowe. Mogą zostać wyposażone w dodatkowe udogodnienia jak podłoga i wygodne ławki. Dzięki temu, że jesteśmy producentem wyposażenia ogrodowego, możemy zagwarantować korzystne ceny.

Produkty wykonywane przez naszych stolarzy montowane są z suszonego drewna sosnowego i świerkowego, które podlega specjalistycznej obróbce technologicznej. Odpowiednio przygotowany materiał nie ulega odkształceniom, jest odporny na działanie wilgoci i niszczących warunków atmosferycznych.

Drewniane altanki z montażem

Urządzenie przestrzeni publicznej lub prywatnej przy użyciu drewnianychelementów podnosi jej atrakcyjność. Altany ogrodowe są dobrym schronieniem dla uczestników dowolnego spotkania czy przystankiem podczas spaceru. Prawidłowo pielęgnowane będą osłaniały przed słońcem i deszczem, przez wiele lat. Pawilony należy impregnować, by zachowały trwałość i atrakcyjny wygląd.

Można też nadać im dowolny kolor, malując ścianki, co wpłynie na zmianę stylu. Skompletowanie odpowiedniego wyposażenia, jak baseny drewniane, dobranie mebli ogrodowych, poduch, moskitier i ustawienie grilla gazowego stwarza możliwości dostosowania przestrzeni do swoich preferencji. Dzięki drewnianym altanom można zaaranżować przytulny kącik bez dużych nakładów finansowych.

Drewniane altany od producenta

Jesteśmy znanym w Polsce, Czechach i Słowacji wytwórcą architektury przydomowej. Widoczne na tej stronie altany drewniane, których jesteśmy producentem, są dostępne w rozsądnych cenach. W krótkim czasie po dokonaniu zamówienia i doprecyzowaniu szczegółów projektu dostarczamy gotowe elementy wraz z instrukcją, jak złożyć pawilon.

Altana ogrodowa jest możliwa do zmontowania za pomocą podstawowych narzędzi, co znacznie obniża koszt produktu. Dodatkowe doposażenie dachu w gont bitumiczny, pozwoli zwiększyć jego wytrzymałość. Ten rodzaj pokrycia jest polecany przez producenta, ponieważ odznacza się dużą odpornością na czynniki zewnętrzne. Klasyczne drewniane altany ogrodowe będą idealnym uzupełnieniem takich elementów jak:

  • domki letniskowe,
  • sauny ogrodowe,
  • banie i inne drewniane elementy zewnętrzne.

Komponenty wykonane z naturalnego materiału sprawiają, że oferowane domki dobrze prezentują się ze szkłem, kamieniem czy betonem.

Jak zamówić drewnianą altankę ogrodową?

Jeśli chcesz kupić drewniane altany ogrodowe, to zapraszamy do nas, czyli do sklepu producenta tzw. małej architektury. Oferujemy Ci wyroby wykonane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i na zamówienie. Dzięki temu możesz mieć 100% pewność, że otrzymasz kompletny zestaw elementów do złożenia pawilonu. Zauważ, że jako sprzedawca gwarantujemy Ci:

  • konkurencyjne ceny,
  • terminową dostawę,
  • fachowe wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia i po jego zakończeniu.

Jesteśmy solidnym producentem altan drewnianych,o czym świadczą setki pozytywnych komentarzy naszych zadowolonych klientów. Współpracujemy z Kontrahentami z sektora B2B i B2C. Zatem jeśli zainteresowały Cię wysokiej jakości wyroby z drewna, to sprawdź naszą ofertę i zapraszamy do kontaktu!