Poznaj zasady, według których działamy prezentując opinie na stronie domkisauny.pl

Dlaczego to robimy?

Naszym celem jest wnoszenie codziennego relaksu na nieznany dotychczas poziom. W trosce o Twoje prawa i wszelkie potrzeby zachęcamy Cię do zapoznania się z treścią najważniejszych dokumentów, które o tym mówią. Znajdziesz w nich informacje na temat tego, jakimi zasadami kierujemy się, publikując treść opinii naszych Klientów.

Jakie opinie możesz znaleźć na naszej stronie?

Wchodząc na stronę domkisauny.pl, możesz natknąć się na liczne opinie naszych Klientów. Wszystkie z ocen naszych produktów pochodzą z Opinii Google.

Mogą być one istotną informacją na temat tego, co uważają o nas ci, którzy nam zaufali. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zależy Ci na pewnym rozwiązaniu, które zmieni Twoje postrzeganie wypoczynku na lepsze. Dlatego właśnie przedstawiamy tylko odczucia i wrażenia naszych wcześniejszych Klientów.

Jak weryfikowane są nasze opinie?

Nasz zespół nie prowadzi żadnych działań mających na celu ingerowanie w przedstawiane opinie. Są one publikowane automatycznie od zewnętrznego dostawcy – Google. Dlatego też na naszej stronie www znajdziesz tylko opinie, użytkowników tej wyszukiwarki. W związku z tym nie są one weryfikowane bezpośrednio przez nasz zespół.

Liczymy na to, że prezentowane opinie dadzą Ci pełny obraz tego, jak w praktyce może wyglądać korzystanie z naszych produktów. Mamy również nadzieje, że okażą się one pomocne w kwestii podejmowania decyzji przy dokonywaniu zakupów.

Masz jakieś pytania? Jesteśmy otwarci na rozmowę. Napisz do nas!

Zespół Domki Sauny