Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Balia z drewna zewnętrzna – relaks wg tradycji ludów Wschodu

Wyposażając przestrzeń przy domu lub obiektach noclegowych czy SPA, warto pomyśleć o dodatkowym elemencie, który znacząco uatrakcyjni to miejsce. Obiektem tym jest zewnętrzna ogrodowa balia drewniana, która pomaga zadbać o kondycję i dobre samopoczucie. Możesz jej używać przez cały rok, umieścić w ogrodzie lub na tarasie i cieszyć się z odprężających gorących kąpieli i hartujących zimnych sesji, a także przyjemnego dla oka designu. Ruska bania z drewna prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Jest idealnym uzupełnieniem sauny, która również jest do nabycia prosto od producenta. O saunie i banii ruskiej krążą legendy, bowiem od niepamiętnych czasów jest to proste „urządzenie”, z którego korzystały ludy na terenach dzisiejszej Rosji. Obecnie ogrodowe balie z drewna zewnętrzne możesz coraz częściej zobaczyć w hotelach, SPA, a także przy domach. Rosnąca popularność wynika przede wszystkim z mody na naturalny i zdrowy styl życia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta!

Ogrodowa balia drewniana – z czego jest zrobiona?

Standardowa ogrodowa balia zewnętrzna jest wykonana z drewna modrzewiowego lub świerkowego oraz zawiera specjalny piec. Utrzymuje on odpowiednią temperaturę do kąpieli. Wnętrze może być wyłożone naturalnym drewnem, żywicą poliestrową lub wkładem polipropylenowym. W zestawie do bani ruskiej znajdują się praktyczne schody, wygodna ławka i płotek ochronny. Całość jest posadowiona na specjalnych podporach. Dowolny model z katalogu kupisz w niskiej cenie producenta. Zapewniamy, że dostarczane przez nas konstrukcje są trwałe i stabilne. Zauważ, że ogrodowe sauny drewniane są z desek o grubości 45 mm, z kolei wysokość konstrukcji to 100 cm, a średnica 180 cm. Dzięki temu może z niej bezpiecznie korzystać nawet kilka osób jednocześnie. Bania ruska to dobry sposób na relaks, zachowanie zdrowia oraz hartowanie organizmu przez cały rok wg starych i sprawdzonych metod naszych przodków. Wybierz urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb i zamów. Jako oficjalny producent bali zewnętrznych z drewna gwarantujemy terminową dostawę!

Dlaczego bania drewniana?

Dzięki drewnianej saunie przestrzeń ogrodowa zmieni się w prawdziwą strefę relaksu. Jako producent bali z drewna oferujemy wytrzymałe konstrukcje, które odznaczają się jakością wykonania przy użyciu wysokogatunkowych surowców, co zapewnia długoletnią eksploatację w niezmiennym stanie. Zewnętrzna bania ruska drewniana zrobiona jest ze:
  • specjalnie zaimpregnowanych,
  • trwałych,
  • naturalnych desek modrzewiowych lub świerkowych.
Wkład ogrodowej bali stanowi szczelne naturalne drewno, żywica poliestrowa lub polipropylen. Bania ruska, tak jak i sauna naszej produkcji, odznacza się prostym, skandynawskim designem. Wytrzymały, solidny materiał jest bezpieczny i odporny na czynniki atmosferyczne, dlatego może być użytkowany całorocznie. Zaufaj sprawdzonemu producentowi architektury ogrodowej!

Zalety bani ruskiej z drewna

Kąpiele na świeżym powietrzu to atrakcyjny pomysł na spędzanie wolnego czasu. Zewnętrzna sauna i balia ogrodowa z drewna to dobry sposób, by się zrelaksować, jak również zadbać o kondycję. Jako producent zapewniamy o wysokiej jakości wyrobów do kąpieli parowych na dworze. Pamiętaj, że wodna sesja w drewnianej bani ruskiej:
  • obniża napięcie układu nerwowego, niweluje poziom kortyzolu,
  • poprawia krążenie krwi i wydolność układu krwionośnego,
  • wzmacnia odporność organizmu,
  • dotlenia i oczyszcza skórę,
  • ciepłe kąpiele i para wodna pomagają udrożnić drogi oddechowe,
  • zimne seanse hartują organizm, ujędrniają ciało, uelastyczniają naskórek i pomagają przyspieszyć metabolizm i spalić nadmierne kilogramy.
Będąc producentem sauny i bani ruskiej, a także domków i ogrodowych altan drewnianych, oferujemy najlepszej klasy wyposażenie zewnętrzne, wykonane z solidnego, trwałego surowca w konkurencyjnych cenach. Dbamy o terminowość.

Producent bali z drewna

To wspaniała alternatywa dla jacuzzi. Ogrodowa balia drewniana prezentuje się niezwykle stylowo i pozwala w ciekawy sposób spędzić czas. Jako producent bani ruskiej przedstawiamy drewniane balie ogrodowe zewnętrzne z wkładem i piecem. Dodatkowo zapewniamy moduł schładzający do morsowania, idealny po wizycie w saunie. U nas znajdziesz modele z drewna o różnych wymiarach, okrągłe i owalne z wygodnymi schodkami i ławką, a także ochronną pokrywą pozwalającą zabezpieczyć urządzenie. W szerokim asortymencie dostępne są m.in. wersje o średnicy wewnętrznej 185 cm, ich konstrukcja w wygodny sposób zmieści sześć dorosłych osób. Jeśli zainteresowała Cię oferta producenta bali ogrodowych i saun fińskich, to zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze bani ruskiej dopasowanej do Twoich potrzeb. Zadbamy terminową realizację zamówienia i dostarczymy architekturę zewnętrzną pod wskazany adres. Jesteśmy doświadczonym partnerem biznesowym i współpracujemy z Klientami B2C i B2B. Nasze wyroby z drewna kupowane są przez osoby i firmy z Polski, Czech i Słowacji. Zapraszamy!