Do impregnacji naszych wyrobów wykorzystujemy produkty firmy Remmers Polska

Remmers to producent środków do ochrony i uszlachetniania drewna, który sukcesywnie rozwija swoją działalność na polskim rynku. Produkowane przez nią farby przez cały czas zawieszają poprzeczkę coraz wyżej, kiedy mówimy o standardach – zarówno jakościowych, jak i technologicznych.

Wywodząca się z Poznania firma zdołała zyskać uznanie nie tylko ogromnej liczby klientów, ale także najbardziej prestiżowych plebiscytów. Remmers Polska już dwukrotnie udało wpisać się na listę Diamentów Biznesu Forbesa, a w 2021 roku zdobyli 1. miejsce w plebiscycie Konsumenckiego Lidera Jakości.

Remmers-HK-Lasur-Impregnat-do-drewna-5l-Mahon-Pojemnosc-5-l
Impregnat_lazurujacy_HK-Lazura-3w1_1200x628_1-min-1024x536
1619682022.446

O impregnacji produktami Bona

Bona, czyli szwedzki producent produktów do impregnacji drewna. Już od ponad stu lat nieprzerwanie buduje swoją pozycję na rynku, lojalnie trzymając się swoich wartości, które mogą prowadzić działalność do stałego udoskonalania swojego asortymentu. Oleje służące do impregnacji to gwarancja jakości sama w sobie. Skuteczna ochrona przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi jest na wagę złota, kiedy chcemy stworzyć perfekcyjne środowisko do relaksu za swoim domem. Łatwość w nakładaniu w połączeniu z wysoką odpornością daje nam pewną receptę na utrzymanie pierwotnego stanu powierzchni drewnianych.

Wzorniki Farb Remmers