A&M / Sauny drewniane / Zestawy sauna i bania

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zestaw do saunowania Thermo Mini

9 999  Najniższa cena z 30 dni przed promocją 9 999 
Bez impregnacji
Bezbarwny +1000 zł
Antracyt +1000 zł

Domek Saunowy 2,2 x 5m – Sauna

29 000 30 000  Najniższa cena z 30 dni przed promocją 29 000 
Bez impregnacji
Bezbarwny +1000 zł
Antracyt +1000 zł

Domek Saunowy 2,2 x 5m – zestaw Sauny z Balią

34 000 35 000  Najniższa cena z 30 dni przed promocją 34 000 

Seans w saunie powinien zakończyć się chłodnym prysznicem, którego głównym celem jest unormowanie pracy serca. Nie jest to jednak tylko jedyna możliwość – ciało można schłodzić również w bani. Chcesz w maksymalnym stopniu wykorzystać dobroczynny wpływ sauny na organizm? Zestaw sauna i bania jest tym, czego potrzebujesz. Poznaj zalety korzystania z sauny i bani.

Sauna i bania – zestaw idealny dla par i rodzin

Szukasz niewielkiej sauny, z której będziesz korzystać samodzielnie, z bliską osobą lub rodziną? Małe sauny ogrodowe nie są jedynym rozwiązaniem – możesz też zdecydować się na zestaw sauna i bania. Takie komplety wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami, dzięki czemu znalezienie dla nich odpowiedniego miejsca nie nastręcza trudności. Zaletą niewielkiej sauny jest też szybkie nagrzewanie się pomieszczenia – seans możesz rozpocząć niemal natychmiast. Z kolei dostęp do bani sprawia, że zbędne jest wykonanie natrysku w ogrodzie.

Mimo niewielkich rozmiarów zestawy sauna i bania mogą służyć niezawodnie przez wiele lat. Gwarancją są wykorzystywane materiały i precyzja wykonania. Oferowane przez nas zestawy sauna i bania, podobnie jak sauny premium, są wytwarzane z thermo drewna. Dzięki poddaniu drewna procesowi modyfikacji termicznej jest ono odporne na działanie m.in. wody i wilgoci.

Zestawy sauna i bania na taras, werandę lub do ogrodu

Zestawy sauna i bania wyróżniają się niewielkimi rozmiarami. To sprawia, że taki komplet mogą wybrać właściciele nawet niewielkich działek. Pochodzący z naszej oferty zestaw sauna i bania można ustawić w różnych punktach działki, np. na tarasie i werandzie. Chcesz korzystać z sauny i bani w przydomowym ogrodzie? Dostępne w naszej ofercie komplety nie muszą być zadaszone – mogą zostać umieszczone na otwartej przestrzeni oraz na odpowiednio wcześniej przygotowanym podłożu. Powód jest prosty – to sauny ogrodowe z Thermodrewna.

Wielu użytkowników docenia latem obecność bani w ogrodzie – to sposób, aby szybko schłodzić ciało i wyciszyć umysł na koniec dnia. Aby korzystanie z bani było wygodne, zestaw sauna i bania jest sprzedawany wraz z kolorystycznie dopasowanymi schodkami. Komplet obejmuje też piec, dzięki czemu po zakupie i montażu można od razu rozpocząć użytkowanie sauny.

Korzyści zdrowotne płynące z użytkowania zestawu sauny i bani

Zastanawiasz się, czy warto zamówić zestaw sauna i bania? Jeżeli chcesz zadbać o swoje samopoczucie, to zakup takiego kompletu pozwala na przeprowadzenie dwuetapowego seansu w saunie obejmującego nagrzanie i następnie schłodzenie ciała. Rezultatem jest zredukowanie stresu, rozluźnienie mięśni i oczyszczenie myśli. Powodów, dla których zestawy sauna i bania cieszą się dużą popularnością, jest jednak zdecydowanie więcej.

Sauna i bania – zestaw pozwala m.in.:

  • pobudzić układ krwionośny – seanse umożliwiane przez sauny drewniane oraz zestawy sauna i bania wspierają pracę naczyń krwionośnych, konsekwencją czego jest obniżenie ryzyka wystąpienia chorób układu krwionośnego;
  • złagodzić dolegliwości bólowe – pobyt w saunie jest szczególnie polecany osobom, które wykonują intensywne treningi;
  • oczyścić organizm z toksyn – pobyt w saunie skutkuje intensywnym poceniem się, a wraz z potem z organizmu usuwane są toksyny;
  • poprawić kondycję skóry – po skorzystaniu z sauny skóra jest ujędrniona i gładka, także jej koloryt ulega poprawie;
  • poprawić samopoczucie – seans w saunie może być zarówno spotkaniem towarzyskim, jak i rytuałem, podczas którego skupisz się na oczyszczeniu umysłu z natłoku myśli.

Po saunie warto schłodzić ciało – do tego właśnie służy bania. Zmiana temperatury korzystnie wpływa na organizm – stymuluje jego odporność i poprawia m.in. krążenie krwi. Schładzanie ciała nie pozostaje też bez wpływu na przemianę materii, co ma szczególne znaczenie dla osób dążących do poprawy wyglądu sylwetki.

Odkryj zestaw sauna i bania – ciesz się niesamowitym relaksem!

W wielu domach nie ma miejsca na sauny domowe. Nie jest to jednak powód, aby rezygnować z korzyści, jakie zapewnia seans w saunie. Jeżeli ze względu na ograniczoną przestrzeń nie możesz pozwolić sobie na saunę w domu, wybierz zestaw sauna i bania przeznaczony do użytku zewnętrznego. Ustaw go w wybranym przez siebie miejscu – na tarasie lub w ogrodzie – i korzystaj z prywatnego ogrodowego SPA. Zrelaksuj się z bliskimi we własnej saunie – zadbaj o swoje ciało i umysł.