Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Domek letniskowy z drewna – funkcjonalne rozwiązania

Jeśli cenisz użyteczność, estetykę i chcesz wyposażyć teren w drewniany domek ogrodowy, to nasze konstrukcje będą idealnym rozwiązaniem. Na Twoje zamówienie zaaranżujemy przestrzeń przydomową w altanki z drewna. Możemy także przygotować modele letniskowe dla firm, które chcą stworzyć bazę noclegową, jak i dla Klientów prywatnych. Nasze projekty wyróżniają się prostym atrakcyjnym wyglądem. Poza tym są łatwe i szybkie w montażu oraz możesz je kupić w przystępnej cenie. Drewniane konstrukcje od zawsze cieszyły się sympatią mieszkańców miast, przedmieść i wsi. Chatki ogrodowe z drewna sosnowego lub świerkowego mogą służyć do przechowywania narzędzi i płodów zebranych z grządek. Natomiast altanka idealnie sprawdzi się jako miejsce wypoczynku i spotkań towarzyskich. Oferujemy Ci także domek letniskowy z drewna, który powstał z myślą o wypoczynku na działce rekreacyjnej np. ROD lub nad jeziorem. W budynku znajduje się miejsce na nocleg oraz na aneks kuchenny.

Z czego budujemy domki letniskowe i ogrodowe?

Budulcem domku ogrodowego jest drewno suszone, które pochodzi od krajowych dostawcówDo altanki można zamówić u nas również podłogę, jeśli brak utwardzonego podłoża. Natomiast na pokrycie dachu warto wybrać gont bitumiczny, który występuje w 4 kolorach:
  • czerwonym,
  • zielonym,
  • brązowym,
  • czarnym.
Domki letniskowe z drewna sosnowego lub świerkowego  ciekawym sposobem na zagospodarowanie działki rekreacyjnej. Ponadto z pomocą tych budynków istnieje możliwość stworzenia własnej bazy noclegowej na wynajem. Zaletą naszych wyrobów jest lekka konstrukcja, która znacznie przewyższa inne materiały zwłaszcza pod względem cenyDodatkowym atutem jest szybkość stawiania szkieletu oraz wykańczania ścian i dachu. Standardowo prezentowane chatki wypoczynkowe wyposażone są w:
  • solidne ściany,
  • drzwi i okna,
  • dach i podłogę,
można także opcjonalnie domówić dodatkowe okno. Również wybór kolorystyki gontu bitumicznego pozostawiamy Klientowi. Dostępne są 4 wybarwienia, analogiczne jak w przypadku obiektów do ogrodu. Grubość ścian zależy od projektu i wynosi od 34 do 45 mm. Oferujemy dopasowanie projektu drewnianego domku letniskowego do własnych wymagań Nabywcy. Gwarantujemy solidne wykonanie oraz komfort użytkowania.

Montaż domków letniskowych z drewna

W naszej ofercie znajdziesz różne modele domków i altanek letniskowych. Budujemy warianty o rozmaitym metrażu, wersje z przedsionkiem lub bez. Wybór trwałych komponentów i dodatkowa impregnacja drewna, którą należy przeprowadzić po złożeniu całości, pomaga zachować obiekt w niezmiennej formie przez lata. W trosce o każdego Klienta, zarówno prywatnego, jak i firmowego:
  • realizujemy zamówienie terminowo,
  • wysyłamy towar pod wskazany adres,
  • załączamy instrukcję ułatwiającą samodzielny montaż podzespołów.
Co najważniejsze złożenie chatki jest łatwe i intuicyjne. Potrzebne są jedynie podstawowe narzędzia np. wkrętarka itp.

Drewniane domki ogrodowe z drewna

Nadzorujemy proces od wyboru i suszenia desek świerkowych lub sosnowych i obróbkę technologiczną, by powstał domek letniskowy z drewna, który zachwyci estetyką i spełnia wysokie kryteria jakości. Zespół doświadczonych fachowców czuwa nad tym, by stolarka była najwyższej klasy, a materiał odpowiednio zabezpieczony przed wilgocią, pleśnią, odkształceniami i insektami. Altanki ogrodowe wyposażone są w solidne ściany, dach, okna, drzwi i podłogę, jeśli brak utwierdzonego podłoża. Istnieje opcja modyfikacji standardowego projektu pod indywidualne potrzeby Klientów. Konstrukcja obiektów może być doposażona w dodatkowe elementy.

Zagospodarowanie działki rekreacyjnej – domki altanki z drewna

Z możliwości zagospodarowania terenu w domek ogrodowy z drewna korzystają zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Firmy tworzą bazy letniskowe, oferujące miejsca w atrakcyjnych chatkach, co jest dobrym pomysłem na biznes. Coraz więcej osób szuka wytchnienia na łonie przyrody. Drewniany, ekologiczny model można atrakcyjnie wyposażyć według własnych preferencji, tworząc ciekawą turystycznie miejscówkę. Często wykonujemy również projekty dla indywidualnych Klientów, którzy pragną zaadaptować dodatkowe lokum dla gości w przydomowej przestrzeni lub urządzić altankę ogrodową z drewna na działce rekreacyjnej. Nasza firma dba o szybką realizację zamówień i krótki czas dostawy. Dzięki temu, że obiekty letniskowe są przeznaczone do samodzielnego montażu, ich cena jest tak konkurencyjna.

Wybierz sprawdzonego producenta domków z drewna

Jesteśmy polskim producentem funkcjonalnych domków ogrodowych z drewna. Tworzymy je z surowca pochodzącego z rodzimych lasów. Dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość każdego elementu, z którego zbudowana jest podłoga i ściany. Dodatkowo zabezpieczamy je przed szkodnikami, grzybami, bakteriami i promieniowaniem UV. Jako producent oferujemy domki letniskowe i altanki rekreacyjne w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy o świetnych parametrach technicznych wszystkich wyrobów z drewna. Jeśli zainteresowała Cię któraś spośród dostępnych altanek letniskowych, to zapraszamy na zakupy. Działamy szybko i zamówienia realizujemy zgodnie z ustalonym terminem. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!