A&M / Sauny drewniane / Sauny domowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Sauna sucha IR2

5 999  Najniższa cena z 30 dni przed promocją 5 999 

Sauna sucha IR3

7 399  Najniższa cena z 30 dni przed promocją 7 399 

Sauna sucha IR4

7 999  Najniższa cena z 30 dni przed promocją 7 999 

Chcesz urozmaicić swój dom, dodając mu elegancji i funkcjonalności? Sauna domowa to idealne połączenie obu tych cech, które zapewni Ci skuteczny relaks na co dzień, bez wychodzenia z domu. Nabywając u nas niezwykle ekonomiczne i solidne rozwiązanie w postaci suchej sauny, stawiasz nie tylko na wypoczynek, ale i troskę o swoje zdrowie!

Suche sauny z kolekcji INFRARED

Nasze nowe sauny domowe z kolekcji INFRARED to prawdziwa innowacja na rynku. Modele te zostały wyposażone w system działania promieniem podczerwonym, które otwiera przed użytkownikami ogrom, korzystnych dla zdrowia możliwości. Do jednych z najczęściej stosowanych należy przede wszystkim opcja przeprowadzenia terapii, która ma na celu zwalczenie cellulitu oraz poprawę jędrności skóry.

Skuteczna recepta na zdrowie

Korzystanie z saun suchych, a szczególnie tych, które wyposażone zostały w system działania promieniem podczerwonym, niesie za sobą cały szereg korzyści dla naszego zdrowia. Do najważniejszych z nich zaliczyć możemy między innymi:

  • skuteczną profilaktykę przed zaburzeniami układu kostnego,
  • poprawę utrzymywania homeostazy w organizmie,
  • poprawę krążenia krwi,
  • niwelowanie wszelkich bóli miejscowych (zwłaszcza napięciowych).

Poza wpływem na zdrowie fizycznie sesje w saunie suchej bardzo dobrze oddziałują na nasze samopoczucie. Po wyjściu z niej możemy być pewni przepływającego przez nas uczucia ciepła, uczucia wyciszenia oraz poprawę humoru.

Trwała konstrukcja sauny domowej, czyli wieloletnia inwestycja w komfort

Poza samymi korzyściami, które daje nam w efekcie korzystanie z saun suchych, modele z serii INFRARED znajdujące się w naszej ofercie, pozwalają wnieść komfort na zupełnie inny poziom. Przyczyniają się do tego zastosowane w nich rozwiązania technologiczne z najwyższej półki oraz użycie najtrwalszych dostępnych materiałów, które również odpowiadają za jedyny w swoim rodzaju design. Na długowieczność naszych saun suchych wpływa przede wszystkim zastosowanie w niej solidnego drewna pochodzącego z jodły kanadyjskiej – typu HEMLOCK. Wypełnienie jej eleganckimi szklanymi drzwiami o grubości aż 8 mm, sprawia, że mamy do czynienia z konstrukcją, która latami utrzyma swój pierwotny stan.

Kwestię ogrzewania rozwiązują szczególnie mocne grzejniki karbonowe oraz kwarcowe, które za pomocą regulatora pozwolą na ogrzewanie na takim poziomie, jaki tylko Ci się wymarzy.

Udogodnienia podnoszące komfort w saunach domowych

Projektując sauny domowe z kolekcji INFRARED, główną ideą było zapewnienie maksimum komfortu. W tym celu znaleźć można w nich różnego rodzaju udogodnienia, które pozwalają na sprawienie sesji w saunie wyśnionym odpoczynkiem. Wśród nich wyróżnić można, chociażby:

  • 2 wbudowane głośniki z opcją łączenia poprzez Bluetooth,
  • jonizator powietrza, który odświeża pomieszczenie i usuwa bakterie,
  • funkcję dezynfekcji ozonowej,
  • cyfrowy panel ustawień sauny.

Połączenie wszystkich tych udogodnień w suchych saunach, pozwala na zagwarantowanie wymarzonego relaksu we własnym domu.

Kameralne sauny suche idealne do domu

Suche sauny to rozwiązanie, które cały czas mocno zyskuje na popularności. Poza samymi korzyściami, które płyną z korzystania z nich. Wiele osób przekonuje fakt ich energooszczędności. Z racji, że ten rodzaj saun należy zazwyczaj do bardziej kameralnych, ogrzanie ich nie wymaga wielkiego nakładu energii. Dodatkowo rozmiar sprawia, że pomieszczenie ich wewnątrz domu nie stanowi większego problemu. Mimo że są one stosunkowo niewielkie, nasze modele bezproblemowo są w stanie pomieścić nawet 4 osoby równocześnie.

Postaw na suche sauny domowe!

Marzysz o saunie wewnątrz domu? Przed Tobą idealna okazja na spełnienie Twoich snów o komforcie! Suche sauny domowe to idealne rozwiązanie, dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie oraz zapewnić sobie codzienny relaks. Modele z serii INFRARED to perfekcyjna inwestycja o długiej żywotności, która przez wiele lat będzie dowozić zapragnione efekty w ekonomiczny sposób. Nasze suche sauny spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, więc z pewnością będą stanowić idealną opcję również i dla Ciebie!

Przyjrzyj się również naszej pozostałej ofercie, gdzie znajdziesz również m. in. sauny ogrodowe, czy drewniane baseny! Nasze produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.