blog

Sauna domowa — czy warto?

sauna domowa

Każdy z nas na co dzień jest narażony na stres. Codzienne obowiązki, praca i brak czasu potrafią sprawić, że na koniec dnia jedyne, o czym się marzy to upragniony wypoczynek i relaks. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest skuteczny reset, który zapewni Ci między innymi wysokiej jakości sauna domowa

Innowacyjny system promieni podczerwonych

Sauny domowe to komfortowe rozwiązanie, które zadba nie tylko o możliwość odetchnięcia od codziennych spraw, ale także o Twoje zdrowie psychiczne. Ich szczególnym rodzajem są sauny suche, które korzystają z najbardziej dogodnych i skutecznych technologii – systemu promieni podczerwonych. Korzystanie z nich otwiera przed Tobą ogrom zalet. Właściwości, które oferują sauny suche z kolekcji INFRARED pozwalają, chociażby na przeprowadzenie terapii, której celem jest zwalczanie cellulitu i uczynienie skóry bardziej jędrną. Jest to zwłaszcza popularny sposób na korzystanie z saun suchych.

Wyjątkowe działanie na zdrowie fizyczne i psychiczne

Korzystanie z saun suchych kolekcji INFRARED stanowi szeroki zakres pozytywnych działań. Główną z nich jest wpływ na nasze samopoczucie. Regularne sesje w saunach suchych znacząco wpływają na nasz poziom stresu oraz wszelkich nerwów, skutecznie go redukując. Zdecydowanie pomagają one być bardziej zrelaksowanym, odprężonym oraz opanowanym, co wpływa na nasze funkcjonowanie na co dzień.

Poza tym wśród zalet saun suchych możemy wyróżnić ogrom korzyści dla naszego zdrowia fizycznego. Należą do nich przede wszystkim:

  • możliwość skutecznej profilaktyki przed zaburzeniami układu kostnego,
  • poprawa krążenia krwi,
  • poprawa w utrzymywaniu przez organizm homeostazy,
  • niwelowanie miejscowych bóli.

 

Możliwość używania saun suchych we własnym domu zdecydowanie ułatwi Ci dbanie o Twoje zdrowie. Szansa na stałe korzystanie z leczniczych właściwości modeli z kolekcji INFRARED to świetna okazja na jego utrzymanie lub nawet poprawę. 

Przemyślane i nowoczesne rozwiązanie – suche sauny kolekcji INFRARED

W trosce o wysokiej jakości relaks, suche sauny zostały zaprojektowane według najnowszych standardów oraz tak, aby mogły spełniać wszelkie oczekiwania.

Trwała konstrukcja, która zapewnia wieloletni relaks

Poza samymi właściwościami, które zapewniają sesje w suchych saunach domowych z naszej oferty, ich szczególną zaletą jest fakt wyjątkowej długowieczności – jest to prawdziwa inwestycja na lata. Utrzymywanie ich idealnego stanu zawdzięczamy przede wszystkim trwałymi oraz spełniającymi swoje zadanie materiałami. Modele te wykorzystują wysokiej jakości drewno z jodły kanadyjskiej – typu HEMLOCK oraz wypełnione zostały eleganckimi drzwiami wykonanymi ze szkła o grubości 8 mm. Poza samą zabudową główną rolę w kwestii utrzymywania swojego pierwotnego stanu odgrywają grzejniki karbonowe i kwarcowe z najwyższej półki. Są to rozwiązania, które gwarantują efektywność oraz wysoką moc działania, którą można ustawiać dowolnie za pomocą zamontowanego regulatora.

Udogodnienia i technologie, które zapewnią skuteczny reset

Poza troską o zdrowie, modele saun domowych znajdujące się w naszej ofercie mają za zadanie zapewniać najwyższej jakości komfort. Jest to możliwe głównie za pomocą zastosowania w nich najnowszych technologii, wpływających na ogólne wrażenie w trakcie odbywania w nich sesji. Udogodnienia, które zawierają sauny, z łatwością czynią spędzanie w nich czasu wymarzonym odpoczynkiem. Wśród nich wyróżniamy na przykład:

  • jonizator powietrza – gwarancja utrzymania świeżości oraz niwelowania bakterii wewnątrz sauny,
  • funkcję dezynfekcji ozonowej,
  • cyfrowy panel z możliwością sterowania ustawieniami sauny,
  • 2 zainstalowane głośniki z opcją połączenia się za pomocą Bluetooth.

 

W efekcie suche sauny otwierają przed Tobą możliwość regularnego relaksu tak, jak lubisz najbardziej i to we własnym domu.

Suche sauny idealne do domu

Ciągle wzrastająca popularność suchych saun nie powinna dziwić nikogo. Jest to elegancki dodatek do domu, który jest prawdziwą gwarancją dogodnego odpoczynku i to niewielkim kosztem. Jest to spowodowane tym, że zazwyczaj występują one w niewielkich rozmiarach – idealnych do domu. Dzięki temu małe i kameralne pomieszczenie nie tylko łatwo pomieści się wewnątrz, ale także nie wymaga dużych nakładów energii, a co za tym idzie równie wysokich kosztów utrzymania. Pomimo stosunkowo niepozornego wymiaru, domowe sauny suche z kolekcji INFRARED – IR3, IR3 i IR4 są w stanie bezproblemowo pomieścić od 3 do nawet 4 osoby jednocześnie.

 

Korzystaj z saun domowych, jak chcesz!

Sauny domowe suche pozwalają na korzystanie z nich, jak tylko to sobie wymarzysz. Odbywanie sesji w ubraniach czy nawet przy otwartych drzwiach nie stanowi żadnego kłopotu. Również w taki sposób, możesz doświadczyć i skorzystać z pozytywnego oddziaływania saun.

 

Chcesz zaznać prawdziwej wygody i relaksu? Otwórz przed sobą tę szansę, i korzystaj z niej na co dzień za pomocą zdrowych saun domowych z najwyższej półki. Sprawdź naszą nową ofertę i zapoznaj się z modelami z kolekcji INFRARED!